هتل ترانسیلوانیا ۲

هتل ترانسیلوانیا ۲ (به انگلیسی: Hotel Transylvania 2) یک فیلم پویانمایی رایانه‌ای در سبک کمدی فانتزی به شیوه سه‌بعدی است که توسط سونی پیکچرز انیمیشن تهیه شده و کلمبیا پیکچرز توزیع‌کننده آن است. فیلم به نویسندگی رابرت اسمیگل و کارگردان، گندی تارتاکوفسکی است که در کارنامه او جک سامورایی، آزمایشگاه دکستر و تایتان هم دیده می‌شود. این فیلم دنباله هتل ترانسیلوانیا در سال ۲۰۱۲ است.
صداپیشگان، آدام سندلر، سلنا گومز، اندی سمبرگ، کوین جیمز، فرن درشر، جان لوویتز، استیو بوشمی، مالی شنون، مل بروکس، کیگان-مایکل کی و دیوید اسپید هستند. این فیلم در ۲۵ سپتامبر سال ۲۰۱۵، توسط کلمبیا پیکچرز منتشر شده‌است.

داستان

در قسمت دوم این انیمیشن میویس (سلنا گومز) با جاناتان (اندی سمبرگ) ازدواج کرده و صاحب پسری نیمه انسان نیمه خون‌آشام می‌شوند به نام دنیس.
دراکولا (آدام سندلر) که نگران است دنیس یک خون آشام نشود به جانی دستور می‌دهد که به همراه میویس به زادگاه خودش سفر کند تا او بتواند دنیس را آموزش دهد . بنابراین میویس به همراه همسرش به خانهٔ جانی مسافرت می‌کنند و دنیس را پیش دراکولا می‌گذارند.
دراکولا از این فرصت استفاده می‌کند و سعی می‌کند تا دنیس را بدون آنکه دخترش بفهمد به یک خون آشام تبدیل کند اما میویس از قضیه مطلع می‌شود و تصمیم می‌گیرد تا از هتل به شهر جانی کوچ کنند اما پیش از رفتن جشن تولد هفت سالگی دنیس را در هتل برگزار می‌کنند و ولد (مل بروکس) پدر کنت دراکولا را دعوت می‌کنند.
دراکولا که از مواجههٔ پدرش با انسانها واهمه دارد سعی می‌کند تا هویت جانی و خانواده اش را پنهان کند ولی هویت خانوادهٔ جانی لو می‌رود و درگیری شدیدی بین خانواده و ولاد بوجود می آید . دنیس که از این مشاجره خسته شده‌است به همراه دوستش که دختر گرگینه است به جنگل فرار می‌کند اما بلا (راب ریگل) خدمتکار ولد که یک خفاش خون آشام است نمی‌تواند حضور انسانها را تحمل کند بنابراین به آن دو حمله می‌کند و به گرگینه صدمه میزند در اثر این اتفاق دنیس به یک خون آشام می‌شود.

صداپیشگان

آدام سندلر در نقش کنت دراکولا
اندی سمبرگ در نقش جاناتان لاگران
مل بروکس در نقش ولاد
سلنا گومز در نقش میویس
آشر بلینکف در نقش دنیس لاگران
کوین جیمز در نقش فرانکشتاین
دیوید اسپید در نقش گریفین مرد نامرئی
استیو بوشمی در نقش وین گرگینه
کیگان-مایکل کی در نقش موری مومیایی
مالی شنون در نقش واندا همسر گرگینه
فرن درشر در نقش ایونیس همسر فرانکشتاین
نیک آفرمن در نقش نیک لاگران پدر جاناتان
مگان مولالی در نقش لیندا لاگران مادر جاناتان
راب ریگل در نقش بلا خدمتکار ولاد


برگرفته از ویکیپدیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *